Přihláška na taneční kurzy

Před odesláním přihlášky si prosím pečlivě přečtěte informace o tanečních kurzech - kde a kdy probíhají, způsob úhrady tanečního kurzu a další důležité informace.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 1. Vyplněním on-line přihlášky udělujete souhlas společnosti Taneční Krumlov v zastoupení Mgr. Zuzany Máčové, se sídlem Šumavská 506, Český Krumlov, IČ: 73844888, (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • Jméno a příjemení
  • Telefonní číslo
  • E-mailová adresa
  • Datum narození
  • Adresa bydliště
 2. Jméno, příjmení, e-mailovou adresu, telefonní číslo, adresu bydliště a datum narození je možné zpracovat na základě Vámi uděleného souhlasu a je nutné zpracovat za účelem přihlášení do tanečního kurzu. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 rok.

 

 1. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti Taneční Krumlov.

 

 1. Zpracování osobních údajů je prováděno výhradně Správcem.

 

 

 1. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:
 2. vzít souhlas kdykoliv zpět
 3. požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, žádat si kopii těchto údajů,
 4. vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
 5. požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů.

Kurz:
     

Co na sebe:

Pánové: oblek s košilí, vázanka či motýlek (bílé rukavičky dle zvážení), společenská obuv
Dámy: společenský oděv a obuv dle vlastního zvážení